Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Raçi ka treguar me anë të postime në rrjetet sociale se gëzon një raport të ngushtë me nënën e saj ndonëse disa herë i ka ndodhur dhe që të débatojë me të.

Madje, këngëtarja ditë më parë festoi edhe ditëlindjen larg tyre, ngase situata e krijuar ia pamundësoi asaj një gjë të tillë.

Ndërsa së fundmi ajo ka ndàrë me ndjekésit një foto në llogarinë e saj ku tregon se çfarë raporti gëzon me babain.

Fifi poston fotot e fëmijërisë dhe bën urimin më të bukur për ...

Se ka shumë mall për të, Fifi e tregoi edhe me postimin e fundit, ku shfaqi një pjesë të bisedës me të.

“Heroìna e babit”, shkruan babai i Fifit, mesazh ky që me siguri e kq emocìonuar këngëtaren.

“Edhe unë të du. Po unë ju du krejtve në një mënyrë”, janë fjalët që babait të Fifit, që emocìonuan të gjithë.

Fifi është kjo?! Këngëtarja pret flokët shkurt dhe duket mahnitëse ...

Për ndryshe, “Lezet” mban titullin projekti i fundit muzikor i Fifit, në bashkëpunim me Remzie Osmanin.

Fifi ka treguar se është shumë e lidhur me familjarët e saj dhe se ata janë njerëzit më të rëndësishëm për të.

Koronavirusi Fifin e zuri në Shqipëri, publikon bisedat me babin e saj

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!