Ballina Showbiz Fifi i dedikon këto fjalë speciale Kledi Bahitit (FOTO)

Fifi i dedikon këto fjalë speciale Kledi Bahitit (FOTO)

Kompozitori i njohur, Kledi Bahiti feston sot ditëlindjen e tij.

Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja, Fifi ka vendosur ta urojë publikisht duke i dedikuar fjalët më të ndjera.

Kledi Bahiti feston ditëlindjen, Fifi i dedikon këto fjalë të ...

“Është ditëlindja e lalit tim. Shumë urime për ty la, je një ndër pak njerëzit më të veçantë për mua. Të dua fort dhe të ma gëzosh ditëlindjen e ky vit të shkoftë akoma më ëmbël se çdo vit tjetër”, ka shkruar Raçi krah fotos ku shfaqet me Bahitin.

Me siguri kjo duhet të jetë një ditëlindje mjaft e veçantë për Kledin, pasi ditën e sotme, edhe partnerja e tij, Pejana Elezi i dedikoi fjalët më të bukura me anë të një postimi në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!