Fifi me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbushi 26 vjet dhe natyrisht se nuk munguan urimet e shumta për të.

Krahas urimeve të panumërta që ka marrë që nga mëngjesi i sotëm, Fifi pranoi edhe dhurata nga më të dashurit e saj.

Këngëtarja mori urim të veçantë nga Ardit Gjebrea, i cili i dërgoi asaj një buqetë me lule, e kjo gjë e lumturoi pa fund Fifin.

Fifi pranon që është e dashuruar, Ardit Gjebrea: “Kush je ti more ...

“Lali, Ardit Gjebrea. Shume faleminderit”, ka shkruar ajo sipër fotografisë që e ndau me ndjekësit.

Për ndryshe, Fifi për ditëlindjen e saj solli dhuratë për fansat këngën “Lezet” në bashkëpunim me Remzie Osmanin.

Image

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!