Ballina Showbiz Fifi festoi ditëlindjen, ja dhurata speciale e Ardit Gjebreas (FOTO)

Fifi festoi ditëlindjen, ja dhurata speciale e Ardit Gjebreas (FOTO)

Fifi me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbushi 26 vjet dhe natyrisht se nuk munguan urimet e shumta për të.

Krahas urimeve të panumërta që ka marrë që nga mëngjesi i sotëm, Fifi pranoi edhe dhurata nga më të dashurit e saj.

Këngëtarja mori urim të veçantë nga Ardit Gjebrea, i cili i dërgoi asaj një buqetë me lule, e kjo gjë e lumturoi pa fund Fifin.

Fifi pranon që është e dashuruar, Ardit Gjebrea: “Kush je ti more ...

“Lali, Ardit Gjebrea. Shume faleminderit”, ka shkruar ajo sipër fotografisë që e ndau me ndjekësit.

Për ndryshe, Fifi për ditëlindjen e saj solli dhuratë për fansat këngën “Lezet” në bashkëpunim me Remzie Osmanin.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!