Ballina Showbiz Fifi e deklaron publikisht; Jam e dashuruar kokë e këmbë (VIDEO)

Fifi e deklaron publikisht; Jam e dashuruar kokë e këmbë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Fifi ka treguar shpesh për një dashuri të pamundur dhe për një djalë misterioz, por asnjëherë nuk ka dashur të zbulojë më shumë.

 Këtë herë në një intervistë përballë moderatorit Ardit Gjebrea, Fifi ka thënë se është kokë e këmbë e dashuruar me një djalë, por emrin e tij nuk do ta thotë kurrë.

Ndër të tjera ajo tregoi dhe planet për dasëm, dhe u shpreh se do të jetë një dasëm siç e thotë tradita shqiptare.

Fifi: Po jam shumë vallai. Këtë pyetje nuk duhet të ma bëni se tani më prishet gjumi.

Filloreta Raçi (Fifi)

Ardit Gjebrea: Me kë je e dashururar?

Fifi: Jam e dashuruar kokë e këmbë me një djalë, të cilin kam vendosur të ms e tregojë emrin kurrë në jetën time.

Ardit Gjebrea: Po një ditë do ta marrim vesh apo jo?

Fifi: Po neë duhet të dalë ndonjëhere del.

Ardit Gjebrea: Po nëse do ketë mend në kokë që të të meritojë.

It's VIP, but Fifi travels by bus: I do not like diva

Fifi: Ai mend në kokë ka por….

Ardit Gjebrea: Ti dasmën do ta bësh në Prishinë apo në Tiranë?

Fifi: Duhet ta shoh, se akoma se kam vendosur.

Ardit Gjebra: Sa ditë do të bësh dasëm?

Fifi: Do ta bëj siç e thotë tradita shqiptare, një javë dasëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!