Ballina Showbiz Festoi ditëlindjen në karantinë! Ja sa vjeç mbushi Olsi Bylyku

Festoi ditëlindjen në karantinë! Ja sa vjeç mbushi Olsi Bylyku

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Olsi Bylyku, feston sot ditëlindjen e tij.

Mirëpo, ndryshe nga çdo herë tjetër, kjo ditë e ka gjetur Olsin të izòluar në shtëpi për shkak të emergjencës Covid-19.

Pavarësisht kësaj, duket se aktori e ka gjetur një mënyrë për të festuar.

Olsi Bylyku posts the first photo with her girlfriend a few days ...

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka ndarë një foto me tortën e veçantë të ditëlindjes, ku shfaqet i lumtur teksa tregon se mbushi 22 vjeç.

Kjo tortë me siguri është përgatitur nga partnerja e tij, Egli, me të cilën ka nisur bashkëjetesën pak kohë më parë.

Gjatë një interviste, Olsi tregoi se ata kishin vendosur ta kalonin së bashku karantinën, madje kanë menduar edhe për dasmën në të ardhmen.

U kapën mat në kinema: Olsi Bylyku konfirmon lidhjen me bukuroshen ...

“Ne po bashkëjetojmë duke qenë se unë jam ende në punë dhe për të mos rrezikuar familjarët kemi vendosur të qëndrojmë bashkë këtë periudhë. Ka ndodhur diccka shumë interesante, ne nuk jemi zënë asnjëherë, madje lidhja jonë është fuqizuar.

Nuk është se kemi vendosur një datë fikse por shpresojmë që kur të dalim nga karantinimi mos jemi gropë nga lekët dhe pastaj vijnë të tjerat.”- ka treguar aktori.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!