Ballina Showbiz Fero thumbon të gjithë reperët tani: Muzika juaj dëgjohet vetëm në...(FOTO)

Fero thumbon të gjithë reperët tani: Muzika juaj dëgjohet vetëm në…(FOTO)

Që nga lansimi i projektit të fundit ku i bëri diss Noizyt, Fero po vazhdon ende me thùmbime.

Reperi kësaj radhe nuk ka veçuar ndonjë emër duke përgjithësuar kështu artistët që bëjnë muzikë rap.

The new song is making fun, but the moderator inspired Fero to ...

Në një shkrim të bërë ai thotë se muzika e tyre mund të dëgjohet vetëm në autobus, shkruan GazetaBlic.

“E dini, gjëja që e dua më së shumti në këtë rep është nëse dikush i madh në Amerikë ka rastin ta dëgjojë albumin tim. Kushdo që është ai person, ai do ta ndjejë që personi që po e dëgjon është më i mirë se ai. Dhe unë me krenari mund ta publikoj albumin e ri vetëm për dëgjuesit e vërtetë. Por, këta të tjerët ‘rap selaqki’ munden me krenari t’i lëshojnë këngët e tyre nëpër autobusa e komba”, shkruan Fero.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!