Ballina Showbiz Fero i bëri 'diss' Noizyt, ndërhyn edhe Stresi (FOTO)

Fero i bëri ‘diss’ Noizyt, ndërhyn edhe Stresi (FOTO)

Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa lajme lidhur me diss-in që i bëri Fero, Noizy-t në këngën e fundit.

Në këngën me titulm “1 e keni” reperi përmendte bashkëpunimin e tij me motrat Mustafa dhe e tha hapur se nuk ka asgjë me to, por diss-i është për Noizy-n.

Pas kësaj, diss-it iu bashkua edhe Stresi, i cili njihet për shoqërinë që ka me Feron.

Në InstaStory, reperi publikoi pjesë nga këngën e re të Feros, krahas së cilës qeshte me të madhe, duke lënë të kuptohet se e kishte me Noizy-n.

Pas fjalëve të dy reperëve, Noizy nuk ka lënë pa thënë dy fjalë dhe duket se me këtë që tha ua mbylli gojën.

“Reperi ka postuar në Instagram një foto dhe krahas saj shkruan: “Inaçit kurrë nuk i zhgënjeva, kan arsye t’më urréjnë ”.

Pra, me qetë dhe dashuri, Noizy ua tha atë që kishte për të thënë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!