Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa lajme lidhur me diss-in që i bëri Fero, Noizy-t në këngën e fundit.

Në këngën me titulm “1 e keni” reperi përmendte bashkëpunimin e tij me motrat Mustafa dhe e tha hapur se nuk ka asgjë me to, por diss-i është për Noizy-n.

Pas kësaj, diss-it iu bashkua edhe Stresi, i cili njihet për shoqërinë që ka me Feron.

Në InstaStory, reperi publikoi pjesë nga këngën e re të Feros, krahas së cilës qeshte me të madhe, duke lënë të kuptohet se e kishte me Noizy-n.

Pas fjalëve të dy reperëve, Noizy nuk ka lënë pa thënë dy fjalë dhe duket se me këtë që tha ua mbylli gojën.

“Reperi ka postuar në Instagram një foto dhe krahas saj shkruan: “Inaçit kurrë nuk i zhgënjeva, kan arsye t’më urréjnë ”.

Pra, me qetë dhe dashuri, Noizy ua tha atë që kishte për të thënë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!