Siç duket albumi i ri i Noizyt nuk është pritur fare mirë nga Fero. Ky i fundit nuk i ka ndalur thumbimet në drejtim të reperit duke postuar shumë “kunja” në Instagram.

Pasi e ironizoi prej bashkëpunimit me motrat Mustafa, Fero e ka ngacmuar sërish dhe në të njejtën kohë ka promovuar këngën e tij të re e cila do të mbajë titullin “1 e keni” dhe flitet se është një dìss për Noizyn.

dsg.jpg

Por pas disa thumbimeve të Feros edhe Noizy nuk është se ka qëndruar duarkryq. Ai ka postuar një foto të një pate teksa ka shkruar “Dìssat e ktyne kshu ngjajn”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Feros, i cili postoi një foto në instagram ku shkroi: “Hala so tu e dit Nijazia Qka ka me gjet”.

njaz.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!