Ballina Showbiz Fëmijë i praptë! Elita ndan me ne videon e ëmbël të...

Fëmijë i praptë! Elita ndan me ne videon e ëmbël të Zërit!

Elita, Gjiko dhe Zëri janë duke i kaluar së bashku këto ditë izolimi dhe i shohim shpesh të postojnë foto dhe video nga qëndrimi së bashku në shtëpi.

Këtë herë Elita ka sjellë një video shumë gazmore të Zërit i cili ka hapur dollapin e ushqimeve dhe ka marrë që aty një pako me pluhur pureje, shkruan ArkivaNews.

Pasi e ka hapur dhe e ka shpërndarë të gjithën përtokë, luan i lumtur me të, duke e shpërndarë gjithandej.

Ndërsa Elita i thotë vogëlushit se çfarë është duke bërë, ai ngre kokën dhe buzëqesh në një mënyrë shumë të pafajshme dhe vazhdon të luajë me pluhurin që ka shpërndarë gjithandej nëpër dysheme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!