Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Alfio Rrotani janë bërë prindër të një djali të vogël të quajtur, Noah.

Dyshja ka ndarë momentet më të ëmbla me ndjekésit e tyre, ndërsa Fatma së fundmi duket se ka vendosur të eksperimentojë paksa me ‘look-un’ e saj.

Fatma Methasani bjonde? Nëse nuk e imagjinoni dot shihni këtë foto ...

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku shfaqet bionde dhe krah së cilës shkruan:

“Ja si nuk do t’i shohim kurrë flokët e mia”. Ndonëse Methasani duket shumë e ëmbël me këtë ‘look’, ajo ka treguar se nuk do ta ndryshonte asnjëherë ngjyrën e flokëve të saj për t’i kthyer ato në bionde.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!