Nëse gjatë këtyre ditëve të izolìmit shumica e njerëzve kanë qëndruar veshur me pizhama apo me rroba të thjeshta nëpër shtëpi, ka edhe nga ata që janë veshur séksi.

 Një ndër to është edhe modelja e njohur, Angela Martini, e cila në profilin e saj në “Instagram” i ka lënë pa fjalë ndjékësit.

Emocionuese! Angela Martini rrëfen historinë prekëse të nënës së saj dhe të gjithë u përlotëm [FOTO]

Së fundmi, Angela ka postuar në foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër. E teksa ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komplimente, ka edhe nga ata që fjalët e kéqija nuk i kursejnë.

Një ndjekëse i ka thënë se ngjan me një pòrnòstare. “Unë mendoj se ti je pòrnòstare”, i shkruajti ndjékësja asaj.

“Keni mendime shumë të thella, duhet të jeni një filozofe”, ia ka kthyer ndër të tjera Angela.

Screenshot.png

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!