Uindi Haxhia ka vendosur që të sqarojë njëherë e mirë të gjitha thashethemet që qarkullojnë për të.

 Ajo u ka kërkuar ndjekësve të saj që ti thonë thashethemet më të çuditshme që kanë dëgjuar për të dhe ajo do t’ju thotë nëse janë të vërteta apo jo.

Me këtë rast fansat kanë renditur çdo gjë që kanë dëgjuar për të dhe ajo ka vendosur ti tregojë të gjitha të vërtetat, por edhe gënjeshtrat për të cilat është përfolur. 

Dua të shkoj me një femër”, Uindi Haxhia zbulon preferencat e saj ...

Një fans i shkruan Uindit se ka dëgjuar që ajo është lidhur me një sheik. Uindi duket se e konfirmon këtë duke e shoqëruar postimin me këngëtaren Dolly Parton që ‘shkel syrin’.

Ndërsa për virgjërinë, Uindi tregon se nuk janë të vërteta ato që janë thënë për të. Modelja me 86 mijë ndjekës në Instagram, pranon se ka puthur një vajzë në publik, që përdor fotoshop për fotot dhe se fillimin e tekstit të këngës “Dua” e ka shkruar ajo.

Pjesë nga pyetsori:

Ke puthur ndonjë vajzë në publik?

Uindi: E vërtetë/Ndoshta

Ke bërë treshe me lesbike?

Uindi: Nuk është e vërteë

Je lidh me një sheik?

Uindi: E vërtetë/Ndoshta

Je lesbike

Uindi: Nuk është e vërtetë

Ke kryer marrëdhënie seksuale në moshë të vogël

Uindi: Nuk është e vërtetë

Ke humbur virgjërinë në moshën 16 vjeçare

Uindi: Nuk është e vërtetë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!