Ballina Magazina 'Ertugrul' dhe Jamaç bëhen bashkë! Çfarë i bashkoi dy aktorët e njohur?

‘Ertugrul’ dhe Jamaç bëhen bashkë! Çfarë i bashkoi dy aktorët e njohur?

Jamaç i “Çukur” dhe ‘Ertugrul’ janë dy ndër aktorët më të dashur turq që shfaqen në rolet kryesore të dy serialeve me rekorde në shikueshmëri. Përveç kësaj, ata kanë edhe një të përbashkët tjetër. Riza Kocaoglu, i cili luan rolin e Aliços, është shok i ngushtë i të dyve.

Në festën e Kocaoglu i cili festoi 40-vjetorin e lindjes duke mbledhur në një festë të madhe në Stamboll shumë aktorë të njohur të serialeve më të famshme turke ndër vite.

Kocaoglu është kthyer në një prej emrave më të dashur të kinematografisë turke falë roleve në shumë seriale që kanë thyer rekorde në shikueshmëri si “Ezel”, “Kuzey Guney”, “Içerde”, “Çukur”, etj.

Çfarë i bëri bashkë Jamaç dhe Ertugrul? - Tv Klan

Përveç kolegëve në këto seriale, si Jamaç (Aras Bulut Iynemli) i “Çukur” sëbashku me të dashurën, Kelpeten Ali (Baris Falay) i “Ezel” së bashku me të dashurën, festës nuk i ka munguar as Engin Altan Duzyatan (Ertugrul), i cili Kocaoglunë e ka pasur edhe shok klase në fakultet.

Në mesin e personave të fundit që u largua nga festa ishte Dilan Çiçek Deniz, e cila luan rolin e Sena në serialin “Çukur”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!