Futbollisti Eros Grezda dhe modelja Oriola Marashi janë izòluar së bashku në Kroaci.

Ata të dy i kemi parë shpesh në postime të ngjashme ku tregojnë se si po e kalojnë kohën së bashku.

Futbollisti ka dhënë një intervistë me skype në emisionin “Vizioni i pasdites”, ku ka rréfyer detaje nga jeta e tij në karantinë me të dashurën duke ju referuar modeles.Oriola Marashi dhe Eros Grezda kalojnë izolimin sëbashku! Zbulohen ...

Eros thotë se po qëndron në këto ditë izòlimi pranë të dashurës dhe se po kalojnë shumë mirë në shoqërinë e njëri tjetrit.

Futbollisti thotë se është më mirë ta kalosh kohën nën shoqërinë e dikujt sesa vetëm, shkruan Arkiva News.

Dyshimet e para për lidhjen e tyre lindën pas një fotoje të postuar në Instagram nga Eros ku në xhamin përballë shfaqet pasqyrimi i modeles me telefon në dorë duke i bërë foton futbollistit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!