Ballina Showbiz Ermali i sfidon publikisht të qethet tullac, ja reagimi epik i Skerdi...

Ermali i sfidon publikisht të qethet tullac, ja reagimi epik i Skerdi Faria (VIDEO)

Ermal Mamaqi vendosi disa ditë më parë që në mungesë të bërberit ti qethë flokët tullë.

Mirëpo duke parë rezultatin tek vetja, dëshiron që të sfidojë edhe personazhe të tjerë të njohur që të bëjnë si ai.

Me anë të një videoje të postuar në ‘instagram’ ai fton fansat e tij që të votojnë nëse duan që ta shohin doktorin e vipave duke qethur flokët live.

Në këtë video humoristike, ajo që të bie në sy është portreti i doktorit në fund të videos.

Atij i janë rritur aq shumë flokët saqë është detyruar ti bëjë dy bishtaleca dhe as që e imagjinoni se si duket, shkruan Arkiva News.

Gjithsesi për të parë nëse doktori do të qethet tullë apo jo, duhet të presim orën 22:00, kur ai do të dalë live për të qethur ose jo flokët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!