Këngëtari i njohur i ‘showbiz-it’ shqiptar, Ermal Fejzullahu ka ndarë së fundmi një foto ku shfaqet i qeshur duke shijuar dëborën e cila ka rënë ditën e sotme në Kosovë.

Artisti i njohur ka zgjedhur të përcjellë në këtë postim edhe mesazhin e tij motivues për të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite ...

“Uroj të jeni mirë me shëndet të gjithë kudo që jeni. Durim edhe pak me shpresë se do të bëhet mirë për gjithë njerëzimin”, ka shkruar Ermali krah këtij postimit.

Ndjékësit kanë lërë menjëherë një sërë komentesh dhe kanë uruar njëjtë si këngëtari që kjo situatë të mbarojë sa më shpejt.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!