Ballina Showbiz Ermal Fejzullahu ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë (FOTO)

Ermal Fejzullahu ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë (FOTO)

Këngëtari i njohur i ‘showbiz-it’ shqiptar, Ermal Fejzullahu ka ndarë së fundmi një foto ku shfaqet i qeshur duke shijuar dëborën e cila ka rënë ditën e sotme në Kosovë.

Artisti i njohur ka zgjedhur të përcjellë në këtë postim edhe mesazhin e tij motivues për të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite ...

“Uroj të jeni mirë me shëndet të gjithë kudo që jeni. Durim edhe pak me shpresë se do të bëhet mirë për gjithë njerëzimin”, ka shkruar Ermali krah këtij postimit.

Ndjékësit kanë lërë menjëherë një sërë komentesh dhe kanë uruar njëjtë si këngëtari që kjo situatë të mbarojë sa më shpejt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!