Ballina Showbiz Eranda Libohova: Në Karantinë na u shtguan zanatet...(FOTO)

Eranda Libohova: Në Karantinë na u shtguan zanatet…(FOTO)

Qëndrimi i gjatë në shtëpi i ka bërë të gjithë njerëzit të mesojnë të bëjnë punë që më parë edhe nuk i dinin.

Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren e njohur, Eranda Libohova, e cila ndau me ndjekësit një moment nga dita e sotme.

Eranda Libohova

“Po na shtohen zanatet. E kosita barin me sukses. Unë rri në shtëpi, e shtunë, ditë me diell”, shkruan Libohova krah postimit të fundit ku shfaqet në oborrin e shtëpisë së saj e qeshur.

Me siguri në ditët në vijim, Eranda do të mësojë të mbarojë me sukses të tjera punë të cilat më parë nuk i ka rënë rasti t’i bëjë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!