Këngëtarja e njohur, Era Rusi, ka qenë në një lidhje ‘Skype’ pasditen e kaluar në emisionin “Ftesë në 5”.

Ndër të tjera, Era ka zbuluar një propozim të çuditshëm që ka marrë ditën e djeshme.

Era Rusi në një lidhje me një femër? Këngëtarja sqaron të vërtetën ...

“Në fillim të më njihte, të darkonim, do lidheshim, më pas do të vinte të më kërkonte dorën, të fejoheshim dhe më vonë do të martoheshim”, u shpreh Era

Siç duket propozimet nuk i mungojnë këngëtares, e cila disa kohë më parë, mori dhe një “propozim” live nga gazetari i “E Diell”, Ervin Kurti. Natyrisht e gjitha ndodhi në kontekstit e një shakaje.

Era Rusi zhvishet për ditëlindjen, komenti i Stefi Prifti është ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!