Ballina Showbiz Era Istrefi çfarë bën? Këngëtarja e njohur ndryshon 'look' në karantinë! (FOTO)

Era Istrefi çfarë bën? Këngëtarja e njohur ndryshon ‘look’ në karantinë! (FOTO)

Era Istrefi është një ndër personazhet më eksperimentues të ekranit shqiptar.

Këngëtarja vjen gjithmonë me ndryshime drastike në look dhe duhet thënë se asaj i shkon çdo gjë.

Pavarësisht eksperimenteve të shumta, artistja vendosi që një periudhë t’i qëndronte besnike flokëve bjonde, por pak më parë ka bërë një ndryshim drastik.

Nëpërmjet disa fotove në Snapchat, Era ka treguar se karantina ka bërë të sajën dhe ka lyer flokët portokalli.

E kishim parë me shumë ngjyra flokësh, por portokalli është hera e parë që Era vendos t’i lyejë.

Në këtë situatë kur të gjithë personazhet e njohur po eksperimentojnë me look-un, kemi vetëm një këshillë: Mos merrni vendime karantine!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!