Enca ka vendosur të eksperimetojë sërish me flokët.

Pasi u bë brune gati dy muaj më parë, tashmë i është rikthyer sërish flokëve biond.

Këngëtarja ka postuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet totalisht bionde me një ‘look’ të ri dhe gati nuk njihet.

Megjithatë mund të themi me bindje të plotë se edhe kjo ngjyrë e re i shkon shumë këngëtares e cila duket po njësoj e bukur si me ngjyrën e errët të flokëve, raporton Arkiva News.

Krahas fotove këngëtarja ka marrë komente të shumta nga fansat dhe miqtë e saj, shumica e të cilëve kanë mbetur të habitur nga ky ndryshim dhe e kanë komplimentuar këngëtaren për pamjen e re.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!