Emily Ratajkowski ka bërë disa foto në bìkini pasi mbrojti me fjalë Billie Eilish duke thënë: Të mbuluara apo séksi – ne gjithmonë do të jemi të krìtìkuara…

Emily Ratajkowski duket se është në formën e saj më të mirë – në bikìnì.

Të hënën, 28 vjecarja ka treguar disa nga fotot e saj séksi derisa ka shpërndarë disa imazhe në bìkinì të zeza dhe të verdha.

Kjo erdhi si reagim i saj për mbrojtje të Billie Eillish që kishte pozuar në kostume të banjos.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!