Elita Rudi ka treguar me postimet e ndryshme se si e ka kaluar karantinën e saj me Gjikon dhe Zërin.

Moderatorja ka ndarë video të ndryshme në ‘Tiktok’, duke treguar se është argëtuar shumë me këtë aplikacion.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me të voglin e shtëpisë në krah, ku shfaqen të dy mjaft në formë.

KJO FOTO DO T'JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka ...

“Këtu është ky djalë, ai me vodhi zemrën dhe më quan mami”, ka shkruar Rudi krah postimit të fundit.

Përveç momente të ndryshme që ka ndarë me ndjekësit, Elita ka treguar se këtë kohë e ka shijuar maksimalisht duke e kaluar me të vegjëlit e njerëzit e saj më të dashur./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!