Ballina Showbiz Eli Fara uron Fadil Berishën duke kujtuar setine vjetër fotografik (FOTO)

Eli Fara uron Fadil Berishën duke kujtuar setine vjetër fotografik (FOTO)

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eli Fara ka ndarë pak më parë me ndjekësit e saj një foto të hershme të saj, të cilën e ka realizuar fotografi i njohur shqiptar.

Fadil Berisha, i cili sot feston ditëlindjen e tij. “Foto by @fadilberishaphotography Edhe 100.

Artist me zemër të madhe dhe shpirt të bukur”, ka shkruar Eli krah fotos së saj të fundit ku shfaqet mjaft elegante dhe tërheqëse me një fustan në ngjyrë të zezë.

Kujtojmë se Fadil Berisha është një nga fotografët më të famshëm e më të suksesshëm në SHBA.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!