Ballina Showbiz Efekti karantinë prek edhe Luanën! Moderatorja ndryshon 'look' (FOTO)

Efekti karantinë prek edhe Luanën! Moderatorja ndryshon ‘look’ (FOTO)

Luana Vjollca është një nga moderatoret shqiptare më të dashura për publikun shqiptar.

Gjithashtu ajo është edhe një nga femrat më punëtore, që e ka të vështirë që të qëndrojë në shtëpi në këto ditë izòlimi nga koronavìrusi.

Por sigurisht që bukuroshja ka zbatuar rregullat e vendosura nga autoritetet përkatëse, për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Luana Vjollca (@LuanaVjollca) | Twitter

 Luana herë pas here ka postuar në “Instagram” foto e video ku tregon se si ka vendosur që të kalojë kohën në këto ditë.

Ditën e sotme, moderatorja ka zbuluar se ka ndryshuar look. Përmes një fotografie në “Instagram”, Vjollca ka treguar se ka bërë baluke.

“Look i ri nga karantina”, shkruan ajo në pozën që fansat e kanë pëlqyer me mijëra herë brenda pak minutash.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!