Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, ka qenë prej ditësh aktiv në rrjete sociale duke qëndruar në kontakt me ndjekësit e tij.

Ai ndan vazhdimisht momente nga karantina e tij me familjen, me të cilën tashmë po kalon më shumë kohë se kurrë.

Mirëpo, izòlimi në shtëpi bën të vetën dhe situata ka “precipituar” paksa për moderatorin.

Mbrëmjen e sotme, ai ka shkrirë së qeshuri ndjékësit e tij me një video ku shfaqet në tualet duke rruar kokën.

Image may contain: 1 person, beard and closeup

“Kam lexuar disa që thonë ‘Ti Ermal nuk e rrùan fare për këto mesazhet e komentet që të vijnë. E keni gabim”- thotë ai duke nxjerrë makinën e rrojës.

Ai rrùan pjesën e sipërme të kokës dhe video epìke nuk duhet hùmbur!

“Ja çmë detyruat të bëj… Deri këtu arrita…”- shkruan Ermali krahas videos që tashmë po bën xhiron e rrjetit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!