Ballina Showbiz E pyesin në lidhje me djalin e kryeministrit, moderatorja shqiptare përgjigjet troç...

E pyesin në lidhje me djalin e kryeministrit, moderatorja shqiptare përgjigjet troç (VIDEO)

Gjithçka nisi pas një fotoje të publikuar nga moderatorja për Shën Valentin. Bëhet fjalë për bukuroshen Xhesi Muçaj, e cila ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Rudina Dembacaj në Ora Nees, ku nuk mund të anashkalohej pyetja për marrëdhënien me Gregor Ramën. Xhesi u përgjigj dhe u shpreh se ata janë shokë shumë të mirë.

Rudina Dembacaj: Është e vërtetë marrëdhënia jote me Gregor Ramën?

Xhesi Muçaj: Jo, jemi miq shumë të mirë.

Rudina Dembacaj: Çfarë foto ke postuar për Shën Valentinin?

Xhesi Muçaj: Selfie, një selfie ishte e shkreta, as që nuk e dija se ishte Shën Valentini. Pas punë kam dalë me shoqet e mia për darkë pastaj u mblodhëm një grup shoqëror dhe dolëm për një gotë alkool. Hodha një selfie pa e menduar që sapo ka kaluar Shën Valentini.

Rudina Dembacaj: Të ka qejf ai dhe ti nuk ja var si është puna?

Xhesi Muçaj: Po pse mos ja varësh, Greku është gjith ai çun i mirë, por ne kemi thjesht një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore.

Rudina Dembacaj: Domethënë nuk të ka qejf? U bë Gregu mos të të ketë qejf ty?

Xhesi Muçaj: Është djalë shumë shembullor, është fat ta njohësh atë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!