Rudina Dembacaj ka treguar në intervista të ndryshme, por edhe në rrjetet sociale se gëzon një raport mjaft të mirë me ish-bashkëshortin e saj, Aleksin.

Së fundmi një prej ndjekësve e ka pyetur aktoren e humorit se ku i bën shërbimet e makinës pas ndàrjes dhe Dembacaj nuk ka vonuar me përgjigjen e saj.

Postimi i Rundinës në story në Instagram

“Te Aleksi”, ka shkruar Rudina krah postimit ku ka etiketuar edhe ish-partnerin. Pas këtij momenti edhe Varfaj e ka ripublikuar këtë postim në llogarinë e tij, duke konfirmuar për të gjithë se gëzon një raport shumë të mirë me Rudinën.

Gjatë këtyre ditëve, Dembacaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke treguar rutinën e saj gjatë vetizòlimit, por dhe duke iu përgjigjur pa asnjë problem të gjitha pyetjve që ndjékësit kanë rreth raportit të saj me ish-bashkëshortin, Aleksin./revistawho.com

Postimi i Aleksit në story në Instagram

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!