Ballina Showbiz E përqafuar me Markun! Ja si e festoi festën e Pashkëve...

E përqafuar me Markun! Ja si e festoi festën e Pashkëve Rudina Dembacaj (FOTO)

Në shtëpinë e Mark Frrokut dhe Rudina Dembacajt festohen Pashkët sot!

Përgatitjet kanë nisur nga dje, me vezët e kuqe që u zbukuruan nga duart e vogla të Vikit, vajzës së moderatores.

Ndërkohë sot, Rudina ka publikuar dy foto tepër të ëmbla në çift, ku ka pozuar krah partnerit të saj në këtë ditë feste.

Marku e përqafon dhe i dhuron një puthje në ballë moderators, e cila duket më e lumtur se kurrë.

“Gëzuar Pashkët të gjithëve! Durim dhe kurajo për këtë periudhë të vështirë. Me dashuri Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku! ”, shprehet moderatorja në fotot e publikuara në Instagram.

Rudina dhe Marku kanë nisur tashmë bashkëjetesën, ndërsa moderatorja zbuloi disa ditë më parë se po e kalon këtë periudhë me vajzën e saj, fëmijët e Frrokut dhe prindërit e tij.

Sot ata po e kalojnë festën në restorantin e tyre, i cili është mbyllur tashmë pas masave të qeverisë për të frenuar koroanvìrusin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!