Aktorja turke Demet Ozdemir është shumë e komentuar në mediat turke, sidomos për jetën e saj private.

Gjatë xhirimeve të serialit “Një puthje në errësirë”, ajo u përfol për një lidhje me aktorin me origjinë shqiptare, Can Yaman.

Kjo lidhje përfundoi shpejt dhe duket se aktorja po qéllon pa fat në dashuri. Dy muaj më parë mediat turke raportuan se Demet Ozdemir është në një lidhje me biznesmenin Jaman Taxhirollu.

1000 TL Sosyal yardım için nereye başvurulmalıdır? Corona virüsü ...

Madje çifti e kishin konsoliduar lidhjen dhe Demet ishte takuar me nënën e Jamanit. Mirëpo pa kaluar shumë kohë, aktorja është ndàrë nga biznesmeni.

Mediat turke raportojnë sërish se dyshja kanë vendosur t’i ndàjnë rrugët përfundimisht. Sipas burimeve çifti janë ndàrë për shkak se nuk kalojnë dot kohë me njëri-tjetrin. Biznesmeni është i zënë duke punuar për orë të tëra ndërsa aktorja është në xhirime.

Demet Ozdemir u bë e njohur në Shqipëri falë roleve në telenovela të ndryshme, ndër to në rolin e “Sanemit” në serialin “Një puthje në errësirë”.

Demet Özdemir ile Yaman Taciroğlu yollarını ayırdı - Magazin Haberleri

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!