Ballina Magazina E pafat në dashuri! Ndahet nga biznesmeni aktorja e njohur turke...

E pafat në dashuri! Ndahet nga biznesmeni aktorja e njohur turke (FOTO)

Aktorja turke Demet Ozdemir është shumë e komentuar në mediat turke, sidomos për jetën e saj private.

Gjatë xhirimeve të serialit “Një puthje në errësirë”, ajo u përfol për një lidhje me aktorin me origjinë shqiptare, Can Yaman.

Kjo lidhje përfundoi shpejt dhe duket se aktorja po qéllon pa fat në dashuri. Dy muaj më parë mediat turke raportuan se Demet Ozdemir është në një lidhje me biznesmenin Jaman Taxhirollu.

1000 TL Sosyal yardım için nereye başvurulmalıdır? Corona virüsü ...

Madje çifti e kishin konsoliduar lidhjen dhe Demet ishte takuar me nënën e Jamanit. Mirëpo pa kaluar shumë kohë, aktorja është ndàrë nga biznesmeni.

Mediat turke raportojnë sërish se dyshja kanë vendosur t’i ndàjnë rrugët përfundimisht. Sipas burimeve çifti janë ndàrë për shkak se nuk kalojnë dot kohë me njëri-tjetrin. Biznesmeni është i zënë duke punuar për orë të tëra ndërsa aktorja është në xhirime.

Demet Ozdemir u bë e njohur në Shqipëri falë roleve në telenovela të ndryshme, ndër to në rolin e “Sanemit” në serialin “Një puthje në errësirë”.

Demet Özdemir ile Yaman Taciroğlu yollarını ayırdı - Magazin Haberleri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!