Ballina LAJME/BOTE E mbani mend 'Gorin' e serialit 'Bixhoz me Dashurinë'? Ajo po kalon...

E mbani mend ‘Gorin’ e serialit ‘Bixhoz me Dashurinë’? Ajo po kalon ditë të vështira…

Aktorja indiane Shrenu Parikh e cila mori shumë famë me rolin e “Gorit” në serialin “Bixhoz me dashurinë”, në një intervistë së fundmi ka treguar si po i kalon këto ditë e vetizòluar.

Aktorja tregoi se sapo pandemia kishte shpérthyer, ajo ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Familja e saj e kishte këshilluar të kthehej menjëherë në Indi pasi ishte e rrézikshme për të.

Shrenu u rikthye në Indi dhe qëndroi për 10 ditë në shtëpinë e saj në Mumbai. Aktorja 30-vjeçare tregoi se këtë periudhë po e kalon me shumë ànkth.

Shrenu Parikh is a ray of sunshine in latest picture | Glamsham

“Mendja ime është e mbushur me pànik, me ànkth se çfarë do të ndodhë në vazhdim. Telefonova nënën time dhe i thashë e shqetësuar se jam zgjuar me dhimbje fyti. Ajo më tha se asgjë nuk do më ndodhë dhe të mos mendoja negativisht”, thotë ajo.

“Po kaloja një situatë shumë të vështirë me pànik. Kuptova që duhet të shkëputem pak nga rrjetet sociale dhe të qetësoj mendjen”-u shpreh aktorja. Shrenu lavdëroi gjithashtu punën e qeverisë indiane dhe masat që ka marrë për vendin, shton ajo.

“Dua të lavdëroj qeverinë për masat që ka marrë deri tani. Ne jemi një shtet me 1.3 miliardë banorë dhe të menaxhosh kaq shumë njerëz është e vështirë. Edhe në aeroport, autoritetet na kontrolluan dhe ndoqën proçesin me përpikmëri. Njerëzit që vinin nga Europa iu bë një test i dytë. Mendoj se e kanë organizuar shumë mirë. Shpresoj ta fitojmë këtë lùftë”-shtoi Shrenu Parikh.

Pin on Ishqbaaz

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!