Ballina Fun E kishte quajtur padashje “Gjenital”, aktorja e njohur i ndryshon emrin të...

E kishte quajtur padashje “Gjenital”, aktorja e njohur i ndryshon emrin të birit (FOTO)

Dëshira për një emër të veçantë ka bërë që një aktore e famshme të gabojë me zgjedhjen për vogëlushin e saj.

Amy Schumer ka zbuluar se ajo ka ndryshuar emrin e djalit të saj pasi e kuptoi që tingëllonte si organ gjenital.

Komediania priti fëmijën e saj të parë me burrin Chris Fisher më 5 maj 2019 dhe e quajti atë Gene Attell Fisher, emri i mesëm i zgjedhur në nder të mikut të saj të ngushtë dhe komikut Dave Attell, 55 vjeç, i cili luante me Amy-n në filmin Trainwreck.

Amy Schumer Strikes Her First Book Deal | Time

Por ylli 38 vjeçar i filmave zbuloi këtë javë se çifti tani ka ndryshuar emrin e mesëm të Gene.

“A e dini ju që emri Gene i vogëlushit tonë është ndryshuar zyrtarisht? Tani quhet David Fischer. Ishte Gene Attell Fischer, por e kuptuam që pa dashje e kishin quajtur djalin Genital”, shpjegoi Amy.

Pictures of Amy Schumer's Baby Son, Gene | POPSUGAR Family

Aktorja shpjegoi se emri i mesëm i babait të saj Gordon Schumer është gjithashtu David, kështu që emri sërish mbetet i veçantë.

Emri i parë i djalit të saj mendohet se ishte vendosur në nder të aktorit të ndjerë dhe komedianit Gene Wilder, shkruan iconstyle.

Amy dhe Chris u martuan në Malibu në shkurt 2018 dhe mirëpritën djalin e tyre vitin e kaluar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!