Ballina Magazina E 'çmendur' pas Noizyt! Aktorja e njohur turke 'Hyrrem' e fixuar pas...

E ‘çmendur’ pas Noizyt! Aktorja e njohur turke ‘Hyrrem’ e fixuar pas reperit shqiptar (VIDEO)

Me rolin si “Sulltanesha Hyrrem” në serialin “Sulltani i madhërishëm”, aktorja Meryem Uzerli ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve dhe ishte ky rol që e bëri të famshme ndërkombëtarisht.

Aktorja gjermano-turke është ndër më të komentuarat në mediat turke, por edhe shqiptare, për anën profesionale, por edhe atë private dhe skàndalet që e kanë shoqëruar kohët e fundit.

Përpos këtyre, Meryem Uzerli është shumë aktive në rrjete sociale ku sot ka postuar një video ku shfaqet në makinë me vajzën e saj Laura.

Aktorja dhe vajza e saj po dëgjojnë këngën e Noizyt “Toto” që siç duket Meryem e ka të preferuar pasi shihet duke buzëqeshur e lumtur dhe duke kërcyer. Për më shumë ndiqni videon.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!