Me rolin si “Sulltanesha Hyrrem” në serialin “Sulltani i madhërishëm”, aktorja Meryem Uzerli ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve dhe ishte ky rol që e bëri të famshme ndërkombëtarisht.

Aktorja gjermano-turke është ndër më të komentuarat në mediat turke, por edhe shqiptare, për anën profesionale, por edhe atë private dhe skàndalet që e kanë shoqëruar kohët e fundit.

Përpos këtyre, Meryem Uzerli është shumë aktive në rrjete sociale ku sot ka postuar një video ku shfaqet në makinë me vajzën e saj Laura.

Aktorja dhe vajza e saj po dëgjojnë këngën e Noizyt “Toto” që siç duket Meryem e ka të preferuar pasi shihet duke buzëqeshur e lumtur dhe duke kërcyer. Për më shumë ndiqni videon.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!