Ballina Showbiz E akùzojnë se ka bërë ndërhyrje estetike, reagon Orinda Huta (FOTO)

E akùzojnë se ka bërë ndërhyrje estetike, reagon Orinda Huta (FOTO)

O rinda Huta është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. E kemi njohur si këngëtare, por prej shumë vitesh ajo i është përkushtuar moderimit duke lënë pas dore muzikën.

Tashmë ajo prezanton emisionin “Jo vetëm modë” dhe jemi mësuar që ta shohim shpesh në ekran.

Së fundmi, moderatorja ka rënë pre e komenteve negative në rrjetet sociale dhe të shumtë janë ata që e akùzojnë për ndërhyrje estetike.

RIKTHIM NË MUZIKË/ Orinda Huta zbulon projektet e reja - AlpeGossip

Një ndjékës i thote se nuk e ka bërë mirë botox-in dhe Orinda nuk e ka lënë pa përgjigje.

Huta i është kthyer duke i thënë se nuk ka asnjë ndérhyrje, pasi ende nuk i ka ardhur ora.

“S’ta paska bërë mirë botox-in estetistia. Njërën vetull e paske më poshtë se tjetra”, i thotë komentuesi dhe ndërkuhë Orinda nuk i ka lënë mangut një përgjigje për të shuar çdo dyshim

“Unë s’bëj botox. S’më ka ardhur ora akoma. Jam unë me gjithë imperfeksionet e mia. Gjithsesi, nuk jam kundra por do e shty sa më shumë”, thotë moderatorja.

Më pas, një tjetër ndjekëse i kërkon foto pa filtra dhe Orinda i thotë se nuk e ka problem të dalë natyrale.

Përsa u përket operacìoneve plastike, Orinda Huta është përfolur shpesh për ndërhyrje në hundë, por nuk i ka pranuar ende.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!