O rinda Huta është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. E kemi njohur si këngëtare, por prej shumë vitesh ajo i është përkushtuar moderimit duke lënë pas dore muzikën.

Tashmë ajo prezanton emisionin “Jo vetëm modë” dhe jemi mësuar që ta shohim shpesh në ekran.

Së fundmi, moderatorja ka rënë pre e komenteve negative në rrjetet sociale dhe të shumtë janë ata që e akùzojnë për ndërhyrje estetike.

RIKTHIM NË MUZIKË/ Orinda Huta zbulon projektet e reja - AlpeGossip

Një ndjékës i thote se nuk e ka bërë mirë botox-in dhe Orinda nuk e ka lënë pa përgjigje.

Huta i është kthyer duke i thënë se nuk ka asnjë ndérhyrje, pasi ende nuk i ka ardhur ora.

“S’ta paska bërë mirë botox-in estetistia. Njërën vetull e paske më poshtë se tjetra”, i thotë komentuesi dhe ndërkuhë Orinda nuk i ka lënë mangut një përgjigje për të shuar çdo dyshim

“Unë s’bëj botox. S’më ka ardhur ora akoma. Jam unë me gjithë imperfeksionet e mia. Gjithsesi, nuk jam kundra por do e shty sa më shumë”, thotë moderatorja.

Më pas, një tjetër ndjekëse i kërkon foto pa filtra dhe Orinda i thotë se nuk e ka problem të dalë natyrale.

Përsa u përket operacìoneve plastike, Orinda Huta është përfolur shpesh për ndërhyrje në hundë, por nuk i ka pranuar ende.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!