Ballina Uncategorised Duke pritur ditëlindjen! Dafina Zeqiri pozon në vend të rrezikshëm (FOTO)

Duke pritur ditëlindjen! Dafina Zeqiri pozon në vend të rrezikshëm (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka vendosur ta presë ditëlindjen me një foto ku po pozon me të brendshme e vàrur në ballkon.

Këngëtarja shfaqet mjaft sensuale,por duket se ka rrézikuar mjaftueshëm duke hipur majë ballkonit për të realizuar foton e veçantë.

“Duke pritur ditëlindjen”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet vetëm me të brendshme të zeza, ndërsa në dorë mban një cigare.

Këngëtarja e ka ditëlindjen nesër dhe mesa duket ka vendosur ta presë në këtë mënyrë.

Ajo që të bie në sy janë komentet e shumta nga miqtë dhe fansat e saj, të cilët janë shqetësuar dhe i thonë këngëtares se nesër duhesh gjallë për ta festuar ditëlindjen me të gjithë ne.

Këngëtarja ndërkaq ka vendosur t’ju përgjigjet komenteve me humor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!