Këngëtarja Dafina Zeqiri ka vendosur ta presë ditëlindjen me një foto ku po pozon me të brendshme e vàrur në ballkon.

Këngëtarja shfaqet mjaft sensuale,por duket se ka rrézikuar mjaftueshëm duke hipur majë ballkonit për të realizuar foton e veçantë.

“Duke pritur ditëlindjen”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet vetëm me të brendshme të zeza, ndërsa në dorë mban një cigare.

Këngëtarja e ka ditëlindjen nesër dhe mesa duket ka vendosur ta presë në këtë mënyrë.

Ajo që të bie në sy janë komentet e shumta nga miqtë dhe fansat e saj, të cilët janë shqetësuar dhe i thonë këngëtares se nesër duhesh gjallë për ta festuar ditëlindjen me të gjithë ne.

Këngëtarja ndërkaq ka vendosur t’ju përgjigjet komenteve me humor.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!