Ballina Showbiz Dua Lipa habitet me veten e saj: Nuk mund ta besoj...

Dua Lipa habitet me veten e saj: Nuk mund ta besoj…

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka shënuar suksesin e saj të radhës.

Albumi i saj “Future Nostalgia” i publikuar me 27 prill ka arritur të renditet i pari, rezultati më i mirë pas albumit të saj të parë i cili ia doli të jetë i treti.

Women — LUCY ARMSTRONG

Dua e ka shfaqur emocionin e saj përmes një foto në Instagram, ku shfaqet mjaft entuziaste për këtë sukses të radhës.

“Nuk mund t’i besoj syve”, “Kaq sureale edhe ta shkruaj këtë”, janë disa nga fjalët e Duas. Ajo ka shënuar sukses edhe në SHBA me këngët e saj single.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!