Ballina LAJME/BOTE Drake djali i ëndrra i çdo vajze! Këngëtari vazhdon me koleksionimin e...

Drake djali i ëndrra i çdo vajze! Këngëtari vazhdon me koleksionimin e aksesorëve për gruan e ardhshme

Pothuajse tre vjet më parë, Drake zbuloi në një intervistë se do të koleksiononte çanta Birkin për vite me rradhë për “gruan me të cilën do të martohet”.

Dhe me sa duket, reperi e ka mbajtur fjalën, pas disa pamjeve të shtëpisë që tij që u publikuan nga revista Architectural Digest.

The Playlist: Drake's Palate Cleanser, and 7 More New Songs - The ...

Në to u shfaq rezidenca luksoze në Toronto e reperit që ngjan më tepër si një pallat kulture sesa shtëpi. Fansat madje dalluan aksesorët luksozë Hermes në gardërobën dykatëshe të Drake.

Në të majtë shohim tre çanta, dy me lëkurë krokodili, dhe një tjetër bardhezi. Por, nëse zmadhoni reflektimet në pasqyrë, do të vini re se në të vërtetë ka rafte plot me çanta Birkin në të majtë.

View this post on Instagram

@archdigest @ferrisrafauli

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Bëhet fjalë për aksesorë të rrallë dhe ndër më të shtrenjtët në botë, me çmime që variojnë nga 40,000 deri në 500,000 dollarë secila.

Shtëpia e Drake është një luks i jashtëzakonshëm. Detajet e dhomave gjigande, dyshemesë dhe tavaneve të japin idenë e një pallati luksi dhe jo një banese.

Epo me gjithë këto rafte plot me çanta që kushtojnë më shumë se një automjet secila, mesazhi u dha! Lum ajo që do të bëhet nusja e reperit Drake!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!