Modelja e fitness-it, Dorina Mema ka ndarë gjatë këtyre video të ndryshme duke treguar rutinën e saj të karantinimit, duke treguar kujdesin maksimal për shëndetin e saj.

Ndërsa së fundmi, Dorina ka ndarë një foto ku ka treguar shqetësimin e madh që ka përjetuar ditën e sotme.

Është një nga vajzat më të palestruara, por Dorina Mema bie pre e ...

“Stafi mjekësor erdhën të bënin një tampon tek lagja ime, paskan qenë pikërisht tek kati im. Në pritje të përgjigjes sē komshiut po më bie të fikët mua. Çfarë duhet të bëj? Nuk di çfarë ànkthi, si ta ndihmojmë a shamngim njëri-tjetrin?”, ka shkruar Mema krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Në të tilla raste është e këshillueshme që njerëzit të ruajnë qetësinë dhe me siguri Dorina do ta kalojë shpejt këtë situatë shqetësuese për të./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!