Ballina Showbiz Dorina Mema e trembur nga situata që po kalojmë, tregon ànkthin më...

Dorina Mema e trembur nga situata që po kalojmë, tregon ànkthin më të madh (FOTO)

Modelja e fitness-it, Dorina Mema ka ndarë gjatë këtyre video të ndryshme duke treguar rutinën e saj të karantinimit, duke treguar kujdesin maksimal për shëndetin e saj.

Ndërsa së fundmi, Dorina ka ndarë një foto ku ka treguar shqetësimin e madh që ka përjetuar ditën e sotme.

Është një nga vajzat më të palestruara, por Dorina Mema bie pre e ...

“Stafi mjekësor erdhën të bënin një tampon tek lagja ime, paskan qenë pikërisht tek kati im. Në pritje të përgjigjes sē komshiut po më bie të fikët mua. Çfarë duhet të bëj? Nuk di çfarë ànkthi, si ta ndihmojmë a shamngim njëri-tjetrin?”, ka shkruar Mema krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Në të tilla raste është e këshillueshme që njerëzit të ruajnë qetësinë dhe me siguri Dorina do ta kalojë shpejt këtë situatë shqetësuese për të./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!