Ballina Showbiz Do shkriheni së qeshuri! Fatma dhe Aulona na tregojnë me këtë video...

Do shkriheni së qeshuri! Fatma dhe Aulona na tregojnë me këtë video karantinën e secilit prej nesh

Jeta në karantinë nuk është e thjeshtë për askënd. Mungesa e aktivitetit fizik dhe qëndrimi gjithë ditën në shtëpi rrit rrezikun e shtimit në peshë për të gjithë.

Por jo të gjithë qëndrojnë gjithë kohës pranë frigoriferit pasi ka edhe nga ata që stërviten në kushte shtëpie.

Kështu ndodh me Aulonën e cila aktivitetin fizik nuk e ka ndarë edhe gjatë qëndrimit në shtëpi.Rrokum Night - Fatma Haxhialiu & Aulona Musta (E18) - YouTube

Ajo vazhdon të stërvitet në kushte shtëpie, ndërsa mikja dhe kolegia e saj Fatma duket se vetëm e shikon Aulonën se si po stërvitet me një tufë ushqimesh përpara.

Ajo ka postuar në instagram një video me dy realitete të ndryshme, nga njëra anë Aulona që stërvitet në shtëpi, ndërsa në anën tjetër Fatma që ushqehet dhe habitet me ushtrimet e koleges së saj, shkruan Arkiva News.fatma haxhialiu

“Nuk e di Buq unë i bëj këto ushtrimet ja siç e shikon, por kam shtuar 5 kg deri tani, kush je ti në karantinë Team Aulona apo Team Fatma”, shkruan moderatorja krahas videos së shpërndarë në instagram.

Të shumtë janë miqtë e vajzave që kanë komentuar në këtë video duke i kuptuar të dyja dhe duke mbështetur herë Fatmën dhe herë Aulonën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!