Ballina Showbiz Do martoheshin zyrtarisht por Cvoid-19 u prishi festën, fëmijët u bëjën surprizën...

Do martoheshin zyrtarisht por Cvoid-19 u prishi festën, fëmijët u bëjën surprizën e madhe (FOTO)

Kim-Marie Gerrard, 36 vjeçe dhe partneri Mark Tooth, 42 vjeç, kishin vendosur që të kurorëzonin lidhjen e tyre zyrtarisht këtë muaj, por për shkak të izolimit të krijuar si pasojë e koronavirusit, gjithçka mbeti pezull.

Megjithatë, edhe pse insitucionet janë të mbyllura, e gjithë ceremonia u zhvillua nga fëmijët e çiftit djali Louis, dhjetë vjeç dhe vajza Ruby tetë vjeçe.

Ata ishin ideatorët e kësaj surprize të ëmbël dhe e transformuan kopshtin e shtëpisë në një ambient magjepsës.

“Djali im i vogël ishte veshur me kostumin e tij të preferuar dhe këpucët e tij të ndritshme. Ata menduan gjithçka për të parë të martuar zyrtarisht nënën dhe babain e tyre. Mbetëm të mrekulluar. Për ne ishte e gjitha një surprizë. Ata erdhën në dhomën tonë dhe na thanë: vishuni, sot do të martoheni”, u shpreh Kim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!