Ballina Showbiz 'Do martohesha...', karantina i prish planet Flori Mumajesit (FOTO)

‘Do martohesha…’, karantina i prish planet Flori Mumajesit (FOTO)

Koronavirusi na erdhi pa pyetur dhe shumë prej nesh nuk e pritën aspak mirë.

Kjo, pasi në këtë periudhë kishim plane të tjera, të cilat do të duhet t’i shtyjmë.

Kjo gjë i ka ndodhur edhe Flori Mumajesit!

Ditën e sotme i ftuar në emisionin “E diela shqiptare”, këngëtari tregoi se COVID-19 i prishi planet e dasmës.

Arditi pyeti Florin, Brunon dhe Klajdin se kur do të martohen dhe secili dhe përgjigjen e tij.

Flori tha se kishte në plan që këtë vit të martohej, por situata i prishi planet.

“E kisha bërë në plan që këtë vit të martohesha, por s’më eci”, tha ai duke qeshur, shrkuan IconStyle.

Ndërkohë tha se dashuria më e madhe e tij është muzika.

Nga përgjigjet e artistëve u vu re se Klajdi është ai që do të martohet më shpejt, ndonëse nuk e pranoi.

Klajdi tha se është në ato ujëra, pra po mendon që të martohet, por pa zbuluar se me kush i ka vjedhur zemrën.

Ndërsa, Bruno tregoi se si fillim dëshiron të punojë për të bërë para pastaj të martohet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!