Dj i njohur Vik Kraja shumë shpejt do të bëhet sërish baba.

Partnerja e tij, Amanda, është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë të çiftit dhe e ka dhënë vetë këtë lajm të bukur në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur, madje ka zbuluar edhe gjininë e bebushit që po pret.

Amanda ka postuar këpucët në ngjyrë rozë të foshnjës, duke lënë të kuptohet se do të sjellë në jetë një vajzë.

Partnerja e Vikit është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe duket se shtatzënia e saj po kalon më së miri, raporton iconStyle.

Dj dhe Amanda janë gjithashtu prindër të një djali 3-vjeçar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!