Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, Andrra Destani ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj së bashku me këngëtarin dhe djalin e tyre, Ansi.

Andrra ka ndarë disa foto nga kopshti i shtëpisë ku shfaqet me tortën e ditëlindjes së bashku me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë.Sinan Hoxha në momente të ëmbla me familjen! – ArkivaNews

Në këto pamje dallohen dhe kutitë e bizhuterive që Sinani i ka dhuruar Andrrës dhe shishja e shampanjës.

Ndonëse të vetizòluar, në këtë ditë speciale nuk kanë munguar dhuratat dhe torta nga dy djemtë e familjes për Andrrën./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!