Ballina Showbiz Dikur pjesë e klipit të Feros, habit me deklaratën e saj Trejsi...

Dikur pjesë e klipit të Feros, habit me deklaratën e saj Trejsi Sejdini (FOTO)

Nëse ju kujtohet, Trejsi Sejdini është pjesë e klipit të FEROS “Gang Gang”, mirëpo pavarësisht kësaj, ajo nuk gëzon respekt për reperin. Bukuroshja shqiptare ka dhënë mendimin e sinqertë për reperin dhe realisht nuk e prisnim.

është shprehur se dikur e ka simpatizuar shumë Feron por tashmë e bën për të vjéllë.

FERO mburret si më i miri në SHQIPËRI, Trejsi Sejdini ka diçka për ...

Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram Trejsi është pyetur për mendimin e saj rreth reperit: “Të pëlqen Fero në muzikë?”

“E kam respektuar më përpara, tani është për të vjellë. Si për muzikë, si për karakter lol”,- shkruan Trejsi në Instastory.

sds.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!