Nëse ju kujtohet, Trejsi Sejdini është pjesë e klipit të FEROS “Gang Gang”, mirëpo pavarësisht kësaj, ajo nuk gëzon respekt për reperin. Bukuroshja shqiptare ka dhënë mendimin e sinqertë për reperin dhe realisht nuk e prisnim.

është shprehur se dikur e ka simpatizuar shumë Feron por tashmë e bën për të vjéllë.

FERO mburret si më i miri në SHQIPËRI, Trejsi Sejdini ka diçka për ...

Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram Trejsi është pyetur për mendimin e saj rreth reperit: “Të pëlqen Fero në muzikë?”

“E kam respektuar më përpara, tani është për të vjellë. Si për muzikë, si për karakter lol”,- shkruan Trejsi në Instastory.

sds.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!