Ballina Showbiz Dhurata Dora dhe Soolking paralajmërojnë bashkëpunimin e rradhës (VIDEO)

Dhurata Dora dhe Soolking paralajmërojnë bashkëpunimin e rradhës (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, tashmë po realizojnë bashkëpunim e dytë.

Dyshja janë bashkuar për të sjellur remix-in e këngës “Hayati” që reperi e lansoj kohë me parë në bashkëpunim me reperin turko-gjerman, Mero, shkruan portali arbresh.info

Dhurata Dora ft Soolking - Zemër [Edit] - YouTube

Dhurata përmes një postimi në ‘Instagram’, ka paralajmëruar se është duke sjellur një pjesë të shkurtër të këngës.

Ky pritet të jetë një prej hiteve të verës, pasi kënga është ritmike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!