Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, tashmë po realizojnë bashkëpunim e dytë.

Dyshja janë bashkuar për të sjellur remix-in e këngës “Hayati” që reperi e lansoj kohë me parë në bashkëpunim me reperin turko-gjerman, Mero, shkruan portali arbresh.info

Dhurata Dora ft Soolking - Zemër [Edit] - YouTube

Dhurata përmes një postimi në ‘Instagram’, ka paralajmëruar se është duke sjellur një pjesë të shkurtër të këngës.

Ky pritet të jetë një prej hiteve të verës, pasi kënga është ritmike.

https://www.instagram.com/p/B_DuKKHl1f8/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!