Demi Rose ka nga një foto shumë të “nxehtë” për çdo ditë që po kalon në izolìm, për shkak të koronavìrusit.

Modelja britanike ka zbuluar se është mërzitur në shtëpi dhe se sapo të dalë nga karantina, do të nisë udhëtimet e saj të shumta.

Ajo njihet për fotot e saj tepër pròvokuese, si pasojë e të cilave ka dhe miliona ndjékës në Instagram.

Duket se Demi Rose nuk ka ndërmend t’i ndahet zakonit.

Modelja 25 vjeçare ka publikuar sërish postime “të nxehta” nga karantina ku ka ekspozuar trupin e saj, vetëm pak orë më parë.

Fansat janë “tërbuar” nga poza e saj, të cilën e kanë pëlqyer me mijëra herë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!