Ballina LAJME/BOTE Demi Rose në karantinë! Modelja ka 'alergji' nga rrobat (FOTO)

Demi Rose në karantinë! Modelja ka ‘alergji’ nga rrobat (FOTO)

Demi Rose ka nga një foto shumë të “nxehtë” për çdo ditë që po kalon në izolìm, për shkak të koronavìrusit.

Modelja britanike ka zbuluar se është mërzitur në shtëpi dhe se sapo të dalë nga karantina, do të nisë udhëtimet e saj të shumta.

Ajo njihet për fotot e saj tepër pròvokuese, si pasojë e të cilave ka dhe miliona ndjékës në Instagram.

Duket se Demi Rose nuk ka ndërmend t’i ndahet zakonit.

Modelja 25 vjeçare ka publikuar sërish postime “të nxehta” nga karantina ku ka ekspozuar trupin e saj, vetëm pak orë më parë.

Fansat janë “tërbuar” nga poza e saj, të cilën e kanë pëlqyer me mijëra herë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!