Ballina Magazina "Dashuria mbaroi", aktori i serialit 'Lule të Vetmuara ndahet nga partnerja e...

“Dashuria mbaroi”, aktori i serialit ‘Lule të Vetmuara ndahet nga partnerja e tij pas 7 vitesh (FOTO)

Partnerja e artistit shumë të njohur turk, Kutsi ka deklaruar ndàrjen.

Kutsi prej 7 vitesh ishte në një lidhje me Feyza Çipa dhe sipas mediave turke çifti së fundmi kanë bërë shérr.

Partnerja e tij ka pranuar ndàrjen me një status në Instagram duke u shprehur se nuk dëshiron më që emri i artistit të përmendet krah saj.

Kutsi Evlilik Yolundaki İlk Adımı Atarak Sevgilisi Feyza Çıpa İle ...

Kutsi është këngëtar i njohur në Turqi, por edhe aktor pasi ka luajtur në disa seriale.  Ai do të shfaqet gjithashtu në serialin “Lule të vetmuara” pas disa episodesh, ku do të këndojë me kitarë përkrah Meralit.

Kutsi ka luajtur gjithashtu edhe në serialin “Emri im është ëngjëll” që transmetohet në kanalin Rtv 21.

Në repertorin e tij muzikor ai ka këngë shumë të njohura dhe është një ndër artistët më të pëlqyer.

Kırgın Çiçekler'e Kutsi İle Meral'in 'Söz Konusu Aşk Bu' şarkısı ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!