Partnerja e artistit shumë të njohur turk, Kutsi ka deklaruar ndàrjen.

Kutsi prej 7 vitesh ishte në një lidhje me Feyza Çipa dhe sipas mediave turke çifti së fundmi kanë bërë shérr.

Partnerja e tij ka pranuar ndàrjen me një status në Instagram duke u shprehur se nuk dëshiron më që emri i artistit të përmendet krah saj.

Kutsi Evlilik Yolundaki İlk Adımı Atarak Sevgilisi Feyza Çıpa İle ...

Kutsi është këngëtar i njohur në Turqi, por edhe aktor pasi ka luajtur në disa seriale.  Ai do të shfaqet gjithashtu në serialin “Lule të vetmuara” pas disa episodesh, ku do të këndojë me kitarë përkrah Meralit.

Kutsi ka luajtur gjithashtu edhe në serialin “Emri im është ëngjëll” që transmetohet në kanalin Rtv 21.

Në repertorin e tij muzikor ai ka këngë shumë të njohura dhe është një ndër artistët më të pëlqyer.

Kırgın Çiçekler'e Kutsi İle Meral'in 'Söz Konusu Aşk Bu' şarkısı ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!