E dinit që Dafina Zeiqiri luan në klarinetë? E kemi seriozisht që ky është një ndër talentet më të veçanta të këngëtares shqiptare dhe këtë e ka treguar ajo personalisht në një postim në Instastory.

Dafina ka publikuar një postim të një profili tjetër “Bymoneyz”, që tregon këngëtaren duke i rënë klarinetës në mes të një emisioni.

“Ajo rrëmbeu një klarinetë gjatë intervistës për të parë nëse dinte akoma si të lunate”, thuhet për foton e publikuar.

Dhe për të gjithë ju që nuk e dini, Dafina ka luajtur në klarinetë në moshën 8-14 vjeçare dhe madje ka qenë pjesë e një orkestre private në Suedi.

Epo edhe sa surpriza të tjera në presin nga Dafina?! Jemi të sigurt që projekti i saj i ri do të jetë një surprizë më vete.

Nga postimi që ka bërë këngëtarja shihen bashkëpunëtorët e saj të huaj, Hamza një reper me origjinë belge dhe producenti OzTouch.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!