Ditën e sotme këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri feston ditën e lindjes.

Mes shumë urimeve, pa dyshim vëmendjen e ka marrë urimi i partnerit të saj Dj Geek.

Ai ka zgjedhur ta urojë Dafinën me një foto teksa kanë qenë duke pushuar në një vend përrallor.

Video e veçantë e Dafina Zeqirit për 31 vjetorin e lindjes, merr ...

“Në këtë ditë speciale, ngre një dolli për ty dhe jetën tënde. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Dj Geek.

Ai dhe Dafina u përfolën gjatë për një lidhje, derisa e pranuan me foto dhe dedikime romantike në rrjete sociale.

Me rastin e ditëlindjes, Dafina Zeqiri merr urim të veçantë nga DJ ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!