Ballina Showbiz Harrojeni karantinën! Dafina sjell fotot nga plazhi

Harrojeni karantinën! Dafina sjell fotot nga plazhi

Dafina Zeqiri me mendje është në plazh. Dafina Zeqiri sot ka hapur arkivat e fotografive në rrjete sociale, e në imazhet që publikoi erdhi tejet jòshëse.

Këngëtarja, publikoi disa fotografi me bikini, në të cilat si zakonisht në plan të parë ishte figura e saj trupore.

Dafina pozon me çorape të gjata në plazh - Kosova Sot

Në njërin imazh, ajo ishte shtrirë në pishinë, teksa ktheu të pàsmet në kamerë, kurse në foton tjetër kishte pozuar pranë pasqyrës.

Në një tjetër foto, Dafina shfaqet tërësisht e zhvéshur në pjesën e sipërme, teksa me duar mbulon gjòksin dhe ia ktheu shpinën kamerës.

Këto dhe shumë imazhe të tjera jòshëse të Dafinës, ishin realizuara gjatë pushimeve të saj në Maldive.

This image has an empty alt attribute; its file name is auto_91342866_205650344058777_6974657744854843392_n1585663722.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!