Dafina Zeqiri me mendje është në plazh. Dafina Zeqiri sot ka hapur arkivat e fotografive në rrjete sociale, e në imazhet që publikoi erdhi tejet jòshëse.

Këngëtarja, publikoi disa fotografi me bikini, në të cilat si zakonisht në plan të parë ishte figura e saj trupore.

Dafina pozon me çorape të gjata në plazh - Kosova Sot

Në njërin imazh, ajo ishte shtrirë në pishinë, teksa ktheu të pàsmet në kamerë, kurse në foton tjetër kishte pozuar pranë pasqyrës.

Në një tjetër foto, Dafina shfaqet tërësisht e zhvéshur në pjesën e sipërme, teksa me duar mbulon gjòksin dhe ia ktheu shpinën kamerës.

Këto dhe shumë imazhe të tjera jòshëse të Dafinës, ishin realizuara gjatë pushimeve të saj në Maldive.

This image has an empty alt attribute; its file name is auto_91342866_205650344058777_6974657744854843392_n1585663722.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!