Ballina Sport Cristiano Ronaldo në shtrat me Geroginën! Ylli portugez ndan me ne foton...

Cristiano Ronaldo në shtrat me Geroginën! Ylli portugez ndan me ne foton e ëmbël në familje

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo është izoluar në shtëpi së bashku me fëmijët me partneren e tij Georgina Rodriguez.

Ai ka ndarë disa herë foto e video nga rutina e tij, por këtë herë na ka tregura se si ka nisur mëngjesi i tij sot.

Në një foto shumë të këndshme të postuar në instagram Ronaldo pozon nga shtrati me tre fëmijët e tij që e kanë përqafuar ndërsa përkrah tij ndodhet Georgina.

cristiano ronaldo family | Ronaldo, Cristiano ronaldo junior ...

“Mënyra më e mirë për ta nisur ditën”, shkruan Cristiano Ronaldo krahas fotos ku të gjithë pozojnë të buzëqeshurm veçanërisht fëmijët që duken shumë të lumtur ndërsa përqafojnë të atin, raporton Arkiva News.

Kjo foto e veçantë e tij ka marrë miliona pëlqime dhe komente nga miq, kolegë dhe fansa të futbollistit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!