Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo është izoluar në shtëpi së bashku me fëmijët me partneren e tij Georgina Rodriguez.

Ai ka ndarë disa herë foto e video nga rutina e tij, por këtë herë na ka tregura se si ka nisur mëngjesi i tij sot.

Në një foto shumë të këndshme të postuar në instagram Ronaldo pozon nga shtrati me tre fëmijët e tij që e kanë përqafuar ndërsa përkrah tij ndodhet Georgina.

cristiano ronaldo family | Ronaldo, Cristiano ronaldo junior ...

“Mënyra më e mirë për ta nisur ditën”, shkruan Cristiano Ronaldo krahas fotos ku të gjithë pozojnë të buzëqeshurm veçanërisht fëmijët që duken shumë të lumtur ndërsa përqafojnë të atin, raporton Arkiva News.

Kjo foto e veçantë e tij ka marrë miliona pëlqime dhe komente nga miq, kolegë dhe fansa të futbollistit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!